IMG_5750.JPG

Bc Martin Svozil

 

VÝŽIVOVÝ PORADCE

Více než 30 let jsem hledal účinné techniky pro práci s tělem a jeho uzdravením. Mým cílem je najít rovnováhu těla, které vede k vašemu zlepšení v osobní životě. Budete šťastnější a vyrovnanější.

Uvědomil jsem si, že jídlo není zboží, je to život a v dnešní době jsem si jistý, že mnoho nemocí by se dalo zvládnout lepším smyslem pro život, stravování.

Díky zkušenostem, osobním poznatkům společně otevřeme dveře k lepšímu zdraví.

Babaadub
"Způsob, jakým jíte, rozhoduje nejen o vašem fyzickém zdraví, ale také o tom, jak přemýšlíte, cítíte a prožíváte život."

OSOBNÍ TRÉNINKY A CHIROPRAXE

"Mým cílem není někoho změnit, cílem je a vždy bude, aby se každý chtěl změnit sám." 

Jsem připraven každému podat pomocnou ruku. Všechny projekty mají společný záměr, vytvořit bezpečné prostředí ke změně ať už je jakákoli. Používám techniky a systémy starých Slovanů, českých specialistů a především vlastní intuici. Techniky, které používám vedou k harmonizaci těla a zároveň k odstranění všech bolestí a omezení těla jako celku. Naučil jsem se vnímat tělo v jeho celosti, nejen jako soustavu svalů a kostí. Ne nadarmo se říká jak na těle, tak na duši.

"Často se během terapie odhalí, že problém se kterým klient přichází, pouze upozorňuje na existenci problému, který opravdu způsobuje bolest a je pečlivě skrytý."

 


Je pro mě velmi důležité, aby každý klient měl jednoznačný pocit, že se s ním  během terapií  pracuje s maximální láskou  velmi odborně, jemně a s ohledem na jeho fyzický a psychický stav.

Tuto práci mám upřímně rád. Baví mne odhalovat a řešit hádanky skryté ve vašich tělech. Těším se na vás v nádherném prostředí mého masážního domova.


"Přeji vám štěstí a správně zvolené kroky ve vašem životě! Pojďme se do toho pustit společně!"

IMG_5752.JPG

PŘÁNÍ

“ Všem přeji, aby Tvá cesta byla náramná, inspirující, aby bylo na co vzpomínat, protože na smrtelné posteli chce každý říct:
“Nežil jsem zbytečně, stálo to za to“. ”

MŮJ PŘÍBĚH

Sbírání zkušeností jako zámečník, umělecký kovář, messenger, montážní dělník,prodavač  druhotných surovin, kamnář, řadový policista, člen protiteroristické jednotky včetně všech specializací a seminářů, instruktor Hotyogy42, masér, chiropraktik, kouč, poradce, ale také jako syn, otec, manžel, muž, mne vedlo cestou poznání, že krátká věta slavného Sokrata „vím, že nic nevím“ je o veliké pokoře s kterou můžu přijmout, že existují síly (energie, situace), klid, které nevím odkud se vzaly, ale můžu je používat. A zároveň mi to dovolí poznávat, jak je používat, a pomaličku zjišťovat odkud přicházejí.

 

Prvním opravdovým posunem

byla služba v armádě. Měl jsem tu čest sloužit u prostějovských paragánů. Do dnes mě velmi inspirují. Jejich současné motto “Dum spiro spero”, znamenající “Dokud dýchám, doufám” by mělo viset nad každým, kdo se narodil jako chlap. 
Po vojně jsem vystřídal několik zaměstnání. Byl jsem vyučený zámečník, tak jsem se tím i živil. Protloukal jsem se jako montér na stavbách, umělecký kovář, ale vyzkoušel jsem i výkup barevných kovů a rozvoz balíčků:-).
Chtěl jsem ale od života víc. Nastoupil jsem k Policii. Od začátku jsem věděl, že nebudu dlouho řadovým policistou, donutilo mě to studovat. 
Nejprve maturita, pak VŠ, musel jsem znovu rozhýbat mozkové závity. Podařilo se a na cestě k protiteroristické jednotce už nestálo nic v cestě. Vlastně nic, s nadsázkou vždy vyprávím, že jsem byl k jednotce přijat, protože se mi podařilo dostat kolečko do mnohem menšího otvoru pro trojúhelník. Ve skutečnosti to chtělo opravdu, ale opravdu mnohem víc. 
U útvaru rychlého nasazení jsem strávil nádherných 15 let. Poznal jsem co je to opravdové přátelství, našel svou sílu, zvedl si sebevědomí, naučil se mnoho užitečných dovedností, například, jak vyhodit něco do povětří:-) Práce mě zformovala do plného chlapa, tedy skoro.
V osobním životě už to takový šlágr nebyl. Mnoho let se mi nedařilo udržet si dlouhodobý štastný vztah, prostě práci jsem obětoval úplně všechno.

JÓGA

Na seminářích používám i techniky jógy.

 

Jóga je i pro muže!

 

Hotyoga42 mne oslovila již při první lekci kdy jsem poznal, že i přes svou výbornou fyzickou průpravu (byl jsem v té době členem protiteroristické jednotky) potřebuji své tělo vybalancovat i po jiné stránce než je posilování – silový trénink. Chtěl jsem získat flexibilitu, zrelaxovat a zbavit se napětí v těle.

Po absolvování další kurzů se ze mě stal masér, chiropraktik, kouč, poradce, instruktor Hotyoga42 a toto všechno mne vedlo cestou poznání, že krátká věta slavného Sokrata „vím, že nic nevím“ je o veliké pokoře s kterou můžu přijmout, že existují síly (energie, situace), klid, které nevím odkud se vzaly, ale můžu je používat. A zároveň mi to dovolí poznávat, jak je používat, a pomaličku zjišťovat odkud přicházejí.

To co možná o Hotyoga42 ještě nevíte: 

Nato, aby tělo spalovalo potřebuje nedělat stereotypy a Petra vlastně sestavila sestavu poloh tak, že máme několik vrchlů tepové frekvence coz úžasně podporuje spalování a splňuje principy HIIT (High Intensive Interval Training).

Tím, že Hotyoga42 není stereotypní (i přesto, že cvičíte stejné polohy), nikdy vaše tepová frekvence nedosáhne vrcholu ve stejné poloze. Každý den cvičíte jinak s jinou intenzitou a tím se Hotyoga42 odlišuje od tréninku standartní jógy a tréninku který sleduje jenom tu silovou část. A právě to mě na lekci Hotyoga42 baví. V každé lekci cítím své hranice a vrcholy v polohách jinak, dle toho s jakou energií do poloh jdu a s jakou náladou do studia přijdu. Někdy po poloze orla, někdy po poloze hůlky.

"Jóga je i pro muže! Rád bych upozornil, že především v jejich počátcích ji cvičili muži. Takže chlapi pokud chcete ke svým oblíbeným sportům najít adekvátní cvičení, jste na správném místě. "

 

Práci instruktora Hotyoga42 miluji! Nikdy jsem nemyslel, že budu tak šťastný, že mohu pracovat s lidmi, kteří k nám do studia chodí a baví je to. Obrovsky všem děkuji.

Jsem muž, který má rád humor a vím, že ne vždy je pro všechny pochopitelný, přesto Vás v lekci dokáže uvolnit a zapomenete na běžné starosti. 

STATEČNÉ SRDCE

Obrovským impulzem k další životní etapě bylo setkání s Michaelem Rice. Jeho seminář Statečné srdce mi ukázal a otevřel netušené obzory. Naše setkání bylo skoro osudové. Takové osobnosti jako my dva se nesešly jenom tak. Ihned bylo jasné, že musíme naše zkušenosti spojit a využít. Brzy vznikla myšlenka uspořádat seminář Týden Ohně. Má osobní změna v myšlení a postoji k životu mě nasměrovala do nového života. Zavedla mne do “nebezpečných” vod poznání, a ne zrovna snadných rozhodnutí. Jedním z nejtěžších byl odchod z jednotky. Byla to pro mne práce snů, neznám kluka, který by se mnou hned neměnil. Byl jsem v práci a na práci závislý. Od pondělí do pátku jsem si plnil nejtajnější sny, a každý pátek přemýšlel jak přežiju víkend. Zní to nemožně, ale bylo to tak. Procestoval jsem mnoho krajin, poznal širokou škálu lidí. Schválně to říkám takhle, protože někteří byli milí a někteří vůbec ne.
Odešel jsem z jednotky, poztrácel mnoho přátel, abych našel nové a pomalu formoval myšlenku, že bych měl najít způsob jak pomoci mužům v jejich cestě za znovu nalezením jejich síly.
A tak se zrodila Síla muže

IMG_5757.JPG
Original on Transparent.png

SÍLA MUŽE

Místo pro tebe

"Nestačí jen žít. Je důležité, abyste žili silně."

A o tom je síla muže.

Poznat své možnosti, získat víru, odhodlaní pro každou chvíli svého života.


"Co znamená neomezené množství bohatství pro muže, který má omezené množství času."

Týden Ohně