top of page

Nabídka

Setkat se s námi můžeš osobně nebo ve studiu Hotyoga42.

SM den s Martinem Svozilem

"Získáš nový pohled na svět, na své zdraví, tělo, na své vztahy, práci a na své místo na zemi. "

Budeš mluvit s člověkem který vyrostl, dá se říct ve svobodném světě a projel celý svět a viděl věci, které ostatní znají jenom z akčních filmů. 

PRO JEDNOTLIVCE:

O tom, jak proběhne den rozhodneš vždycky ty. Strávíme spolu přibližně 6 hodin, můžeme si povídat, můžeme cvičit, pozvu tě na oběd. Předem se domluvíme, zda tě zajímá životní postoj, zdravý pohyb, zdravá strava, dech, jak tě ovlivňují zdravá střeva, jak pracovat se zlozvyky, a co mě naučil život o dětech a o vztazích. Můžeme si spolu zacvičit (Fitness, jóga, Dchata)

V průběhu dne spolu zajdeme na oběd. V žádné restauraci se nedá najíst 100 % zdravě, ani tak v domácnosti. Protože vždycky v každé kuchyni dřív nebo později použiješ průmyslově zpracovanou potravinu. Anebo se téměř nedá vyhnout zelenině, která už je modifikovaným způsobem pěstovaná. Ale když víš jak, tak se s tím dá dobře pracovat.

 

PRO FIRMY:

Nabízím vám motivační program, jak si udržet energii v průběhu dne stravou, pohybem a myšlení, jak si udržet pozitivní myšlení, jak pracovat s motivací, jak pracovat v týmu. Popovídáme, jak se orientovat v krizi, při živelné pohromě, při setkání s agresorem.  

Babaadub
IMG_0493.jpg

Dchata

To nejlepší z jógy, z fitness a prací s dechem. Víc než 30 let hledám, jak udržet svého vnitřního bojovníka zdravého a ve formě. Jóga mi přišla jako fantastický prostředek, ale chtěl jsem jí přiblížit k mému fitness světu. V této lekci jsem spojil slovanství (základy zdravého pohybu), fitness svět se světem jógy. Lekce je svižná, náročná, inspirativní. Nabízí jedinečnou příležitost jak aktivovat tělo a dosáhnout vrcholu fyzického a mentálního zdraví. Lekce probíhá bez tepla.

Dchata je božský ohnivý znak symbolizující vnitřní i vnější strukturu člověka. Představuje čtyři elementy, které byly darovány bohy (tvůrci) a ze kterých je vytvořen každý člověk (tělo, duše, duch a svědomí).Chcete-li vybudovat tělesnou sílu, pružnost, kondici a odolnost, musíte posílit základní strukturu těla. A právě o tom tato lekce je.

Lekce probíhá ve studiu Hotyoga42.

ÚČINKY CVIČENÍ: ​

  • Posiluje tělo (páteř, kosti, svaly šlachy, klouby)

  • Zvyšuje a buduje fyzickou sílu, odolnost, pružnost, kondici, rozvíjí soustředění

  • Zlepšuje koordinaci, koncentraci a vědomí - ovládnutí svého těla

  • Připravuje tělo na výkon

  • Revitalizuje oběhový, nervový systém

  • Současně aktivujete celý regenerační a energetický systém vašeho těla

  • Pomáhá při hubnutí

  • Zpomaluje proces stárnutí, stabilizuje a vyrovnává celý systém těla

  • Podporuje správné dýchání.

  • Vhodné pro věk 15 let a více

Výživový poradce, chiropraxe

"Mým cílem není někoho změnit, cílem je a vždy bude, aby se každý chtěl změnit sám." 

Více než 30 let jsem hledal účinné techniky pro práci s tělem a jeho uzdravením. Mým cílem je najít rovnováhu těla, které vede k vašemu zlepšení v osobní životě. Budete šťastnější a vyrovnanější.

Uvědomil jsem si, že jídlo není zboží, je to život a v dnešní době jsem si jistý, že mnoho nemocí by se dalo zvládnout lepším smyslem pro život, stravování. Díky zkušenostem, osobním poznatkům společně otevřeme dveře k lepšímu zdraví.

"Způsob, jakým jíte, rozhoduje nejen o vašem fyzickém zdraví, ale také o tom, jak přemýšlíte, cítíte a prožíváte život."

Jsem připraven každému podat pomocnou ruku. Všechny projekty mají společný záměr, vytvořit bezpečné prostředí ke změně ať už je jakákoli. Používám techniky a systémy starých Slovanů, českých specialistů a především vlastní intuici. Techniky, které používám vedou k harmonizaci těla a zároveň k odstranění všech bolestí a omezení těla jako celku. Naučil jsem se vnímat tělo v jeho celosti, nejen jako soustavu svalů a kostí. Ne nadarmo se říká jak na těle, tak na duši.

"Často se během terapie odhalí, že problém se kterým klient přichází, pouze upozorňuje na existenci problému, který opravdu způsobuje bolest a je pečlivě skrytý."

 


Je pro mě velmi důležité, aby každý klient měl jednoznačný pocit, že se s ním  během terapií  pracuje s maximální láskou  velmi odborně, jemně a s ohledem na jeho fyzický a psychický stav.

Tuto práci mám upřímně rád. Baví mne odhalovat a řešit hádanky skryté ve vašich tělech.


"Přeji vám štěstí a správně zvolené kroky ve vašem životě! Pojďme se do toho pustit společně!"

Babaadub
IMG_4644.JPG

Soukromé lekce jógy

"Nalaď správně svou anténu.

Tvé tělo je dar a je moudré si ho hýčkat"

Zvu tě do světa jógy, kde tě každá poloha jógy může uzdravit!

Chci se držet těch nejstarších tradic, myšlenek, jednoduchosti a zároveň síly poloh, ze kterých jóga vychází. Cvičení jógy je postupná cesta, která vyžaduje pouze vaši trpělivost a vidění pokroku i v malých krůčcích.

 

Co znamená slovo JÓGA? 

Je to SPOJENÍ - těla, mysli a duše, což je podstatný znak dnešní doby. Spojení znamená, že ta samá energie se manifestuje mnoha cestami. Spojení znamená, že moje zkušenost (např. jestliže tady a teď sedím, stojím, jsem na této planetě) je, že mohu být celým vesmírem bez omezení fyzického těla. Když se to stane, tak to nazýváme jóga.

 

"Cvičení jógy v její historické podstatě není o zkroucení a otáčení do pozice preclíku."

Vypadá to složitě? Proč tedy cvičit jógu? 

Pokud se nezajímáte o duchovní vývoj, tak se určitě chcete cítit lépe, vypadat dobře, nebo urychlit proces uzdravení. Cvičení jógy v její historické podstatě není o zkroucení a otáčení do pozice preclíku. Pokud vás má cokoliv v životě transformovat, tak to musí být děláno v určité atmosféře s vytrvalostí a pravidelností. Pak to má teprve sílu. 

Je skvělé, když si uvědomíte, že vaše fyzické tělo potřebuje každodenní péči. Je to jako když naladíte televizní anténu a pak teprve může projít signál. ​​

 

V soukromých lekcích (bez tepla) se zaměřuji na kombinaci poloh jógy, posilování, protažení (stále hledám nové věci, kombinuji mnoho metod) a vše doladíme závěrečnou relaxací - meditací. Společně jdeme krok za krokem dle vašich fyzických možností a potřeb. Soukromé lekce jsou pro vás momentem, kdy jste sami sebou. Můžete se plně uvolnit a soustředit na provedení poloh a cviků. 

 

"Udržet tělo v dobré kondici, je základem kvalitního radostného života a já jsem ráda, že mohu být u toho."

Posvátná geometrie

Jedinečný transformační proces a zážitek. Posvátná geometrie vám pomůže k uvolnění nastřádaných emocí, energetických bloků, nevyřešených životních situací. V přítomný moment vám ukáže a dá přesně to, co potřebujete. Nádherný večer s kouzelnou atmosférou posvátné geometrie z kamenů a krystalů, svíček, meditace, hudby a očisty šalvějí.

Posvátná geometrie je základním jazykem vesmíru. Podle jednoduchých zákonitostí posvátné geometrie je stvořena a uspořádána veškerá viditelná i neviditelná realita. 

"To, co jsme, jsme navzájem se ovlivňující vlny." 

bottom of page