top of page

O NÁS

BABAADUB – spojení ženy a muže. 

BABA - Petra     DUB - Martin

Jsme tady pro Vás, abyste postupně byli schopni spojit fyzické já s duševním a duchovním já a dokázali se zaměřit na sebe! Informace o našich předcích, jejich tradic, fyzického těla jsme propojili tak, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší péči o Vaše tělo a mysl.

Když začnete nad svým životem přemýšlet, zjistíte: „Narodili jsme se na této nádherné planetě ZEMI, abychom se stali lepšími. Abychom vše, co do svého života přitáhneme, dokázali zvládnout a naučili se na těchto situacích, jak žít život šťastněji! Aby tak naše cesta mohla být cestou ze srdce, kde jsme my se sebou spokojení v plné sebedůvěře.

 

"Dva lidé se setkají. Dvě duše se pozdraví.
Jsme jako dva cizinci, kteří se sotva znají, jen si přejí: ty jsi jeden a já jsem druhý, spojme se a staňme se jedním. Vejdi do mě a uvnitř uvidíš sebe.
Přeješ si, cítíš, nekonečně rosteš, mezitím co jsme propojeni se celý SVĚT točí prosycen LÁSKOU.
SVĚT pohání stejná SÍLA, která pohání naše SRDCE."

Petra a Martin

IMG_1845.JPG

Bc Martin Svozil

Zakladatel

“ Všem přeji, aby Tvá cesta byla náramná, inspirující, aby bylo na co vzpomínat, protože na smrtelné posteli chce každý říct:
“Nežil jsem zbytečně, stálo to za to“. ”

Martin

Můj příběh

Sbírání zkušeností jako zámečník, umělecký kovář, messenger, montážní dělník, prodavač  druhotných surovin, kamnář, řadový policista, člen protiteroristické jednotky včetně všech specializací a seminářů, instruktor Hotyogy42, učitel jógy, masér, chiropraktik, kouč, poradce, ale také jako syn, otec, manžel, muž, mne vedlo cestou poznání, že krátká věta slavného Sokrata „vím, že nic nevím“ je o veliké pokoře s kterou můžu přijmout, že existují síly (energie, situace), klid, které nevím odkud se vzaly, ale můžu je používat. A zároveň mi to dovolí poznávat, jak je používat, a pomaličku zjišťovat odkud přicházejí.

STATEČNÉ SRDCE

Výrazným impulzem k další životní etapě bylo setkání s Michaelem. Jeho seminář „Statečné srdce“ mi ukázal zajímavé možnosti mého dalšího života. Naše setkání vypadalo jako osudové. Takové osobnosti jako my se nesešly jen tak. Ihned bylo jasné, že musíme naše zkušenosti spojit a využít. Brzy vznikla myšlenka uspořádat seminář „Týden Ohně“. Změna v myšlení a postoji k životu mě nasměrovala do nového života. Zavedla mě do “nebezpečných” vod poznání, a ne zrovna snadných rozhodnutí. Jedním z nejtěžších byl odchod z Útvaru Rychlého Nasazení (URN). Byla to práce snů, neznám kluka, který by se mnou hned neměnil. Od pondělí do pátku jsem si plnil nejtajnější sny, a každý pátek přemýšlel, jak přežiji víkend. Zní to nemožně, ale bylo to tak. Naučil jsem se víře, pokoře, vnímání smyslu a následků toho co dělám. Najít sílu k dosažení cíle i snů. Nenechat se ovlivnit vnějšími vlivy. Poznával jsem sám sebe a naučil jsem se mít rád i sebe.V URN jsem procestoval mnoho krajin, poznal širokou škálu lidí. Schválně to říkám takhle, protože někteří byli milí a někteří vůbec ne.
Odešel jsem z jednotky, poztrácel mnoho přátel, abych našel nové a pomalu formoval myšlenku, že bych měl najít způsob, jak pomoci mužům v jejich cestě za znovu nalezením jejich síly.
A tak se zrodila „Síla muže“.

"Nestačí jen žít. Je důležité, abyste žili silně."

A o tom je síla muže. 

Poznat své možnosti, získat víru, odhodlání v každé chvíli svého života.


"Co znamená neomezené množství bohatství pro muže, který má omezené množství času."

 

Screenshot 2021-02-18 at 10.15.20.png

MgA Petra Daňhelová

"Nalaď správně svou anténu. Tvoje tělo je dar a je moudré si ho hýčkat"
 

"Udržet tělo v dobré kondici, je základem kvalitního radostného života a já jsem ráda, že mohu být u toho."

Petra

O MĚ

"Neustále hledejte to, o čem víte, že je nejvyšší. Život s vizí je povznášející zážitek a radostný proces sám o sobě."

Největší učitelé:  SAMOSTUDIUM A ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTI

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Ústí nad Labem a HAMU (Hudební akademii múzických umění) v Praze

BABAADUB:

Učitel jógy - akreditace MSMT
2021 zakladatelka „BABAADUB“  s Martinem Svozilem

2020 kurz péče o pleť  „Beauty certified“ by ARTISTRY

2020 certifikace „Skin analyzer Magnifier Machine“

HOTYOGA42:

2011 zakladatelka  studia “Hotyoga42”

DANHELWEAR:

2005  vznik Danhelwear – kolekce oblečení pro jógu a sport

HOTYOGA:
2005 Bikramyoga Teachers trening Los Angeles (Amerika)

Instruktorka Bikramyogy Sidney (Australie)

Instruktorka Bikramyogy Leicester (Anglie)

2006 zakladatelka a spolumajitelka prvního hot jóga studia v České Republice pod značkou “Bikramyoga Prague”

"HOTYOGA 42 je nejúčinnější životní program a styl, zcela odlišný od jakéhokoliv jiného druhu cvičení."

Studio Hotyoga42 jsem založila po předchozích zkušenostech s tradiční hatha jógou, cvičenou ve vyhřáté místnosti nebo-li hot jógou, kterou jsem jako první přivedla v roce 2006 do České Republiky.

Jdu cestou vnímání toho, že jóga musí mít svobodu, aby se mohla vyvíjet a aby mohla pozvednout naše JÁ k vyššímu stavu vědomí. V momentě, kdy jsem vstoupila do světa jógy, začala jsem v něm objevovat mnoho dalších skrytých a úžasných věcí. A o těchto zkušenostech a poznáních je studio Hotyoga42. Jógu a její polohy jsem nevymyslela, a proto jsem i název studia chtěla ponechat jednoduchý. Chtěla jsem se jen něčím odlišit od ostatních studií, abyste věděli, co u nás najdete a kde nás najdete. 

Když jsem se rozhodovala, který styl jógy budu interpretovat, rozhodla jsem se, že si sama vyberu pro nové studio Hotyogy42 ty nejzákladnější polohy hatha jógy. Začala jsem hlouběji studovat jógu, lidské tělo a jeho funkce, analyzovat svět jógy a postupně se také zabývat meditacemi. Můj život se tím po všech stránkách změnil. 

IMG_1773.jpeg
bottom of page