Martin Svozil
SILAMUZE_edited.png

SÍLA MUŽE

Místo pro tebe

"Naše životy tvoří naše zkušenosti a já se těším,

až se s vámi o ty své podělím."

 

 

 

 

"Síla muže se nedá popsat několika slovy."

Síla muže se nedá popsat několika slovy. Jsem přesvědčený, že náš svět není zahlcen pouze nezralými muži. Je čas, aby muži zvedli hlavu, a postavili se “nesmiřitelnému” boji vedenému proti mužské energii, proti samotné podstatě mužské síly.

Každý den mě motivuje, vytrvalá kritika, že nejsou muži.

Jsem rozhodnutý využít a použít všechny zkušenosti nastřádané za celý život. Navštívil jsem mnoho kurzů, poznal řadu odlišných kultur i obrovskou paletu lidí, vše mi bylo inspirací. Naučil jsem se přežívat v různých prostředích. Umím se rozhodnout, dát informacím smysl, vím jak vést muže a využít zkušenosti. Naše životy tvoří naše zkušenosti a já se těším, až se s vámi o ty své podělím. 

"Nestačí jen žít. Je důležité, abyste žili silně."

 

U žádných z mých projektů a seminářů (Týden ohně a další.) není nutná fyzická kondice. Jen prostě "chtít". Také jsem časem pochopil, že  skutečně nemůžete oddělit fyzické a duševní zdraví, protože vaše zdraví se děje jako celek. Proto vnímám své zdraví, jako svoji zodpovědnost. Na mých seminářích se dozvíte informace o vyšší úrovni fungování životních energií, jak si zdraví vytvořit pomocí těla, emocí a mysli. 

 

„Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě, má jen 60 minut.“  Sofoklés

 

MOJE VIZE

"Mým cílem je pomoct vám objevit, kdo opravdu jste bez ohledu na to, jak v tuto chvíli vnímáte svoje limity."

Víc než 30 let jsem hledal účinné techniky pro práci s tělem a jeho uzdravením. Mým cílem je najít rovnováhu těla, které vede k vašemu zlepšení v osobní životě. Budete šťastnější a vyrovnanější.
Používám techniky a systémy starých Slovanů, českých specialistů, Hotyoga42 a především vlastní intuici. Techniky, které používám vedou k harmonizaci těla a zároveň k odstranění všech bolestí a omezení těla jako celku. Naučil jsem se vnímat tělo v jeho celosti, nejen jako soustavu svalů a kostí. Ne nadarmo se říká jak na těle, tak na duši.

"Nemůžete skutečně oddělit fyzické a duševní zdraví, protože zdraví se děje jako celek."

Těším se na tebe Martin Svozil